+420 725 336 433 bretaklatovy@seznam.cz

Cesty sebepoznání

Terapie tmou, ticho a samota

terapie tmou home page
  • Terapie přírodou – zážitkový pobyt v přírodě, tichu a ústranní, v moderní maringotce, romantické Pošumavské krajině, u rybníčku s molem – www.terapie-prirodou.cz 💚 DOZELENĚ je individuální, sebepoznávací, transformačně odpočinkový zážitek, který ti umožní být sám se sebou v bezpečné náruči přírody. Nabízí možnost strávit několik dní, ideálně týden, v tichu a ústranní.

poukaz na pobyt v přírodě terapie-prirodou.cz

 

  • Kniha Sedm dní ve tmě od Petra Sumcova. Anotace: V posledních letech přibývá lidí, kteří strávili několik dní na tzv. pobytu ve tmě. Přibývá také dalších, kteří jeho absolvování zvažují. Kladou si otázky typu „Zvládl (a) bych vůbec něco takového?“ nebo „Co mohu čekat?“ Odstraněním vnějších podnětů lze touto dávnou technikou přijít blíže vlastnímu nitru a realitě bytí. Autor v knize sdílí vlastní zkušenosti i doporučení. Hledáte-li v životě nový impulz, můžete se touto knihou nechat inspirovat. Koupit ji můžete v e-shopu knihkupectví KOSMAS.

 

  • Kniha Prošel jsem tmou od Jana Žandy. Autobiografický příběh popisující stavy mysli vedoucí až za hranice běžné reality, do jiných dimenzí, napříč časem. Nová podnětná kniha, kterou od nás každý úspěšný absolovent tmy dostane jako dárek. Rádi Vám ji zašleme poštou za 150 Kč vč. poštovného.

 

knoha prošel jsem tmou terapie-tmou.eu
CBD konopný olej